Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.
Příklady českých kapel : Ravelin 7, Thema 11, Sunshine, Amity, Albion

ObrazekNěkdo si myslí, že když si nalakuje nehty na černo,na stěnu pověsí plakát My chemical romance a bude nosit proužkovaná trička, že je hned Emo. Ale není tomu tak. Emo má spoustu dalších tajemství. Typické znaky pro Emo : Krátce střižené vlasy, maximálně po ramena a to vepředu nejdelší a vzadu nejkratší. Delší ofina, která může sahat až do půlky obličeje. Emo jsou totiž plaší a tak se potřebují zakrýt. Dalším znakem Emo jsou silně namalované oční linky-černá, červená nebo taky fialová. Emo boys může působit na lidi jako buzerant, ale nemusí tomu tak být.Emo boys totiž dávají najevo, že i kluci pláčou, že i kluci se dají ranit, že i kluci mají svoje city. Možná si normální kluci z Emo boys utahují, že jsou ostudou kluků, ale kluci přiznejte se,vy taky pláčete. :)) Emo boys & Emo girls působí hodně smutně a když jsou opravdoví, že se jenom nepřetváří, protože je to zrovna v módě tak jsou smutní pořád. Vyhýbají se očnímu kontaktu s ostatními lidmi.

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chtela jsem být emo :(

(michajela, 18. 10. 2013 20:28)

chtela jsem být emo ale kdyš jsem si přecetla co o tom pišete tak uš jsem nechtela vlastně kdo to kdy vimislel ale nekdy jsi rikam ze bit emo je dobry ale do opravdy neni řezat se je uplne blbi , kdyš se vaše děti nekdi budou ptat proc mate jizvi po ruce nebo ja nevim kde se řežete tak vi řeknete co? ze jste se řezali ne! je to uplna dlbost EMO je hnus.

fůůůůj!

(psychosocial, 26. 5. 2010 16:13)

emo mastna ofina :D

emo

(roxy, 18. 6. 2009 9:37)

je to nádherné být emo ten pocit se řezat

černé nehty

(emař, 26. 5. 2009 13:44)

černé nehty nosím fůrt jsou strašně sexy i přes to že jsem emo boys

EmO

(diddlina, 20. 5. 2009 14:08)

je to krasne mate nekdo icq ja jo mam 493-956-399

emo

(cloiina, 4. 4. 2009 15:09)

smahkra tayk se mi nelibi emo a co se do nich serete kazdej ma vlastni styl tg cus

avril lavigne je nejlepší

((radkaradka), 31. 1. 2009 21:25)

emík bych nikdy vživotě nebila a kdo jste emík tak jděte někam čus

emík je debil

(radkaradka , 31. 1. 2009 21:21)

emíci jsou největší debilové na světě že jo?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak zatím čus

emo hnus

(lenka, 1. 10. 2008 19:05)

emo je fakt na sračku necápu jak muže být nekdo emo,fuuuuuujjjjj běžte do píči emaři bléééééé mikdy bych emo být nemohla punk je lepší čus..

co to je mrtíčko?

(míírka, 14. 5. 2008 13:22)

jo tak ty máš dost. kterýkoliv hudební styl není snad o tom, jak se kdo oblíká a vypadá....ale jaký je a jak se chová ne?!? takže pokud si maluju černý linky na oči, jsem emo?....prober se!!

bla, bla, bla...

(Nias, 8. 3. 2008 18:47)

jen tak pro upresneni..Sunshine hrajou indie rock a Thema 11 hardcore. I kdyz ten clanek je celkove uplne mimo..tyvoe, lidi co poslouchaj emo nejsou o nic vic smutny nez ostatni lidi!!taky neexistujou zadny typicky znaky.

rašková

(kateřina, 29. 2. 2008 14:03)

já zbožnuju emo je to uplne super tak cau emaři papapapapapapapapapapapa miluji váááááássssssss

loWe emo

(kikís, 2. 2. 2008 21:19)

ahojík máš fakt úža blogýs ahoj.

What?!

(Evista, 8. 1. 2008 20:41)

cože?!?!?!? Sunshine že je EMO?! jako, beru že si z původního ema děláte moderní emo, který stojí za hovno, ale to, že z dříve tvrdé kapely Sunshine najednou děláte emo, to už je fakt moc.......Emo vůbec není o krátkých vlasech a vo laku na nehty...Emo je hlavně vo tý hudbě a vo těch pocitech, tak mi už přestaňte vykládat o tom že budu emo když budu chodit s xichtem k zemi a budu se chovat plaše..co je to za keci?! ani neznáte pravý význam ema, tak o něm nepište...to dnešní ,,emo'' totiž nemá s pravým emem nic společného